Gwintownik maszynowy 5/8"x18 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851170E PRO19-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 5/8"x18 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851170E
Sherwood SHR-085-1170E
SHR0851170E
Gwintownik maszynowy 5/8"x18 UNF calowy HSS Sherwood SHR0851170E
SHR-085-1170E
SM.CK016,162,5ZLNE
Skośna powierzchnia natarcia.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-1170E |
| EAN13 Barcode | 5036140279902 |
| Rozmiar - skok | 5/8" x 18 |
| Średnica chwytu | 12.50 mm |
| Square Size Across Flats | 10 mm |
| Waga elementu | 100 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 102 mm |
| Skok | 18 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 12.5 mm |
| Długość części gwintowanej | 32 mm |
| Rozmiar gwintu | 5/8" |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 10 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Stal nierdzewna Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | UNF |
| Class of Fit | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Chamfer | |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |