Gwintownik maszynowy 7/16"x18 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851650E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 7/16"x18 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851650E
Sherwood SHR-085-1650E
SHR0851650E
Gwintownik maszynowy 7/16"x18 BSF calowy HSS Sherwood SHR0851650E
SHR-085-1650E
SM.CK016,87,5ZLNE
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarcia
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140281011 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 7/16" x 18 |
| Square Size Across Flats | 6.3 mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1650E |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 35 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm |
| Skok gwintu | 18 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowej | mm |
| Rozmiar gwintu | 7/16" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.3mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSF |
| Klasa | |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Chamfer |