Gwintownik maszynowy 7/8"x9 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850930E
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 7/8"x9 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850930E
Sherwood SHR-085-0930E
SHR0850930E
Gwintownik maszynowy 7/8"x9 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850930E
SHR-085-0930E
SM.CK016,415,9ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140279087 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.175 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Rozmiar - skok | 7/8"x9 |
| Square Size Across Flats | 12,2mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 173g |