Gwintownik maszynowy 9/16"x12 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850900E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 9/16"x12 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850900E
Sherwood SHR-085-0900E
SHR0850900E
Gwintownik maszynowy 9/16"x12 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850900E
SHR-085-0900E
SM.CK016,114,6ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278943 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.069 |
| Średnica chwytu | 11,2mm |
| Rozmiar - skok | 9/16"x12 |
| Square Size Across Flats | 9mm |
| Nr produktu | SHR-085-0900E |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 62g |