Gwintownik maszynowy 9/16"x18 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851160E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 9/16"x18 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851160E
Sherwood SHR-085-1160E
SHR0851160E
Gwintownik maszynowy 9/16"x18 UNF calowy HSS Sherwood SHR0851160E
SHR-085-1160E
SM.CK016,114,6ZLNE
Skośna powierzchnia natarcia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140279858 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 11.20 mm |
| Rozmiar - skok | 9/16" x 18 |
| Square Size Across Flats | 9mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1160E |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 71 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 95mm |
| Skok gwintu | 18 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 11.2mm |
| Długość części gwintowej | 30mm |
| Rozmiar gwintu | 9/16" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 9mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | UNF |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Chamfer |