Gwintownik maszynowy M10 x1,5 HSS Sherwood SHR0850450F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M10 x1,5 HSS Sherwood SHR0850450F
Sherwood SHR-085-0450F
SHR0850450F
Gwintownik maszynowy M10 x1.5 HSS Sherwood SHR0850450F
SHR-085-0450F
SM.CK016,46,8ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140180383 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 10.00 - 1.50 |
| Square Size Across Flats | 8mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 114g |