Gwintownik maszynowy M10 x1 HSS Sherwood SHR0850430E
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M10 x1 HSS Sherwood SHR0850430E
Sherwood SHR-085-0430E
SHR0850430E
Gwintownik maszynowy M10 x1 HSS Sherwood SHR0850430E
SHR-085-0430E
SM.CK016,66,3ZLNE
Opis produktu
Skośna powierzchnia natarciaIS0 529
ą = Metryczny pod świece
zapłonowe
* = Metryczny pod zaślepki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140180253 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M10.0x1 |
| Square Size Across Flats | 8mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 40g |