Gwintownik maszynowy M12 x1,75 HSS Sherwood SHR0850480F PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M12 x1,75 HSS Sherwood SHR0850480F
Sherwood SHR-085-0480F
SHR0850480F
Gwintownik maszynowy M12 x1.75 HSS Sherwood SHR0850480F
SHR-085-0480F
SM.CK016,69,1ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140180642 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 12.00 - 1.75 |
| Square Size Across Flats | 7,1mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 147g |