Gwintownik maszynowy M16 x2 HSS Sherwood SHR0850530F
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M16 x2 HSS Sherwood SHR0850530F
Sherwood SHR-085-0530F
SHR0850530F
Gwintownik maszynowy M16 x2 HSS Sherwood SHR0850530F
SHR-085-0530F
SM.CK016,102,3ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140180994 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 12,5mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 16.00 - 2 |
| Square Size Across Flats | 10mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 304g |