Gwintownik maszynowy M18 x1,5 HSS Sherwood SHR0850540E PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M18 x1,5 HSS Sherwood SHR0850540E
Sherwood SHR-085-0540E
SHR0850540E
Gwintownik maszynowy M18 x1.5 HSS Sherwood SHR0850540E
SHR-085-0540E
SM.CK016,193ZLNE
Opis produktu
Skośna powierzchnia natarciaIS0 529
ą = Metryczny pod świece
zapłonowe
* = Metryczny pod zaślepki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140181076 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M18.0x1.50 |
| Square Size Across Flats | 11,2mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 132g |