Gwintownik maszynowy M22 x2,5 HSS Sherwood SHR0850590F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M22 x2,5 HSS Sherwood SHR0850590F
Sherwood SHR-085-0590F
SHR0850590F
Gwintownik maszynowy M22 x2.5 HSS Sherwood SHR0850590F
SHR-085-0590F
SM.CK016,252,8ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140181441 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 22.00 - 2.50 |
| Square Size Across Flats | 12,5mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 584g |