Gwintownik maszynowy M4x0,7 TiN din371 Kennedy KEN1856130K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
147,80 zł
Cena regularna:
120,16 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Gwintownik maszynowy M4x0,7 TiN din371 KEN1856130K
Kennedy KEN-185-6130K
KEN1856130K Kennedy GWINTOWNIK MASZYNOWY M4x0.70 DIN 371-TIN
Thredfloer Taps: Metric Coarse - Fluteless - TiN
Lubrication grooves are a feature of all Thredfloer taps of M3.0 and over. These allow lubrication to reach the end of the tap to maintain tool life and to prevent damage from 'hydraulic blow out
Suitable for the following Material Groups
Metryczny
HSS, TiN coated. Tolerance 6H.
Manufactured
to DIN 371.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chamfer | Plug |
| Klasa | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| EAN13 Barcode | 5036140336810 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium; Alloys; Zinc; Magnesium; Aluminium |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | |
| Długość całkowita | 63 mm |
| Kolor paska | No Coloured Ring |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 3.4 mm |
| Supplier Part No. | 1856130K |
| Tapping Depth | 12 mm |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 13 mm |
| Rozmiar gwintu | M4x0.7 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 63mm |
| Skok gwintu | 0.7 |
| Średnica chwytu | 4.5mm |
| Długość części gwintowej | 13mm |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 3.4mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys Magnesium Zinc |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Tapping Depth | 12mm |
| Kolor paska | No Coloured Ring |