Gwintownik maszynowy M6 x0,75 HSS Sherwood SHR0850360E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M6 x0,75 HSS Sherwood SHR0850360E
Sherwood SHR-085-0360E
SHR0850360E
Gwintownik maszynowy M6 x0.75 HSS Sherwood SHR0850360E
SHR-085-0360ESHR0850360EOpis produktu
Skośna powierzchnia natarcia
IS0 529
ą = Metryczny pod świece
zapłonowe
* = Metryczny pod zaślepkiSpecyfikacja produktu:
Parametr Wartość Producent Sherwood Kod EAN13 5036140179714 Kod eCl@ss 21010210 Średnica chwytu 6,3mm Rozmiar i skok (mm) M6.0x0.75 Square A/F 5mm Kod UNSPSC 27112806 Waga elementu 27g
Opis produktu
Skośna powierzchnia natarciaIS0 529
ą = Metryczny pod świece
zapłonowe
* = Metryczny pod zaślepki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140179714 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 6,3mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M6.0x0.75 |
| Square A/F | 5mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 27g |
SM.CK016,40ZLNE