Gwintownik maszynowy M6 x1 HSS Sherwood SHR0850370F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M6 x1 HSS Sherwood SHR0850370F
Sherwood SHR-085-0370F
SHR0850370F
Gwintownik maszynowy M6 x1 HSS Sherwood SHR0850370F
SHR-085-0370F
SM.CK016,33,4ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140179783 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 6,3mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 6.00 - 1 |
| Square Size Across Flats | 5mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 33g |