Gwintownik maszynowy Nr. 10x24 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850830F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy Nr. 10x24 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850830F
Sherwood SHR-085-0830F
SHR0850830F
Gwintownik maszynowy Nr. 10x24 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850830F
SHR-085-0830F
SM.CK016,52,5ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - rowek spiralnyZarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania.
Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych.
Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie.
Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278578 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.005 |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Rozmiar - skok | No.10x24 |
| Square Size Across Flats | 4mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 5g |