Gwintownik maszynowy Nr. 12x24 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850840E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy Nr. 12x24 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850840E
Sherwood SHR-085-0840E
SHR0850840E
Gwintownik maszynowy Nr. 12x24 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850840E
SHR-085-0840E
SM.CK016,45ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278639 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.008 |
| Średnica chwytu | 5,6mm |
| Rozmiar - skok | No.12x24 |
| Square Size Across Flats | 4,5mm |
| Nr produktu | SHR-085-0840E |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 8g |