Gwintownik maszynowy Nr. 2x56 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850770E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy Nr. 2x56 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850770E
Sherwood SHR-085-0770E
SHR0850770E
Gwintownik maszynowy Nr. 2x56 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850770E
SHR-085-0770E
SM.CK016,62,9ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278264 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.001 |
| Średnica chwytu | 2,8mm |
| Rozmiar - skok | No.2x56 |
| Square Size Across Flats | 2.24mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 1g |