Gwintownik maszynowy Nr. 4x0,0260 BA HSS calowy Sherwood SHR0851840E PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy Nr. 4x0,0260 BA HSS calowy Sherwood SHR0851840E
Sherwood SHR-085-1840E
SHR0851840E
Gwintownik maszynowy Nr. 4x0.0260 BA calowy HSS Sherwood SHR0851840E
SHR-085-1840E
SM.CK016,42,5ZLNE
ISO 529 - 1975 (E) - Gwintownik maszynowy ze skośną powierzchnią natarcia
1 każdy, stożek, 2. gwintownik i do otworów nieprzelotowych.
Zarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania.
Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych.
Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków, z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie.
Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-1840E |
| EAN13 Barcode | 5036140281530 |
| Średnica chwytu | 3.55 mm |
| Waga elementu | 4 g |
| Square Size Across Flats | 2.80 mm |
| Rozmiar - skok | No.4 x 0.0260 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 50 mm |
| Skok | 0.0260 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.55 mm |
| Długość części gwintowanej | 13 mm |
| Rozmiar gwintu | No.4 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.8 mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | BA |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Chamfer | |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |