Gwintownik ręczny 1.1/4"x11 BSPF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0852090A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1.1/4"x11 BSPF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0852090A
Sherwood SHR-085-2090A
SHR0852090A
SM.CK016,440,1ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140281738 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 119mm |
| Średnica chwytu | 31.5 mm |
| Rozmiar - skok | 1 1/4"x11 |
| Długość gwintu | 36mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 775 g |