Gwintownik ręczny 1/16"x27 NPT HSS calowy Sherwood SHR0853010C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/16"x27 NPT HSS calowy Sherwood SHR0853010C
Sherwood SHR-085-3010C
SHR0853010C
SM.CK016,59,8ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182813 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 2 1/8" cal |
| Średnica chwytu | 0.312 in |
| Rozmiar - skok | 1/16 - 27 |
| Supplier Part No. | SHR-085-3010C |
| Długość części gwintowanej | 11/16" cal |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 20 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 54mm |
| Skok | |
| Model, kod produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowanej | 17.5mm |
| Rozmiar gwintu | 1/16" x27 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 6mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ANSI 94.9 |
| Standard gwintu | NPT |
| Klasa tolerancji | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth |