Gwintownik ręczny 1/16"x27 NPTF HSS calowy Sherwood SHR0853400C Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/16"x27 NPTF HSS calowy Sherwood SHR0853400C SHR-085-3400C
- Gwint: NPTF, amerykański stożkowy
- Rozmiar: 1/16"
- Skok gwintu: 27 zwojów na cal
- Materiał: HSS, stal szybkotnąca
- Norma: ANSI 94.9
- Proste rowki
- Wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182929 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 2 1/8" |
| Średnica chwytu | 0.312" |
| Rozmiar - skok | 1/16" - 27 |
| Długość gwintu | 11/16" |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 20g |