Gwintownik ręczny 1/2" x14 BSPT rurowy HSS calowy Sherwood SHR0852230C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Wykańczak - Proste rowki
R = Do rozwiercenia
NR = Bez rozwiercania
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182783 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 87mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Rozmiar - skok | 1/2" x 14 |
| Rozmiar chwytu kwadratowego | 12.5mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-2230C |
| Rozmiar wiertła bez rozwiercania | 18,25mm |
| Rozmiar wiertła z rozwiercaniem | 17,75mm |
| Długość części gwintowej | 26mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 142g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 87mm |
| Skok gwintu | 14 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość części gwintowej | 26mm |
| Rozmiar gwintu | 1/2" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 12.5mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Żeliwo Stal nierdzewna Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Jasne szlifowane |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSPT |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |