Gwintownik ręczny 1/2"x12 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851400A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/2"x12 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851400A
Sherwood SHR-085-1400A
SHR0851400A
SM.CK016,41,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280441 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 89mm |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Rozmiar - skok | 1/2"x12 |
| Długość gwintu | 29mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 49 g |