Gwintownik ręczny 1/2"x14 NPTF HSS calowy Sherwood SHR0853440C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/2"x14 NPTF HSS calowy Sherwood SHR0853440C
Sherwood SHR-085-3440C
SHR0853440C
SM.CK016,213,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182967 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 3 1/8" cal |
| Średnica chwytu | 0.687 in |
| Rozmiar - skok | 1/2" - 14 |
| Długość gwintu | 1 3/8" cal |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 205 g |