Gwintownik ręczny 1/2"x16 BSF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851660A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/2"x16 BSF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851660A
Sherwood SHR-085-1660A
SHR0851660A
Gwintownik ręczny 1/2"x16 BSF zdzierak-1 calowy HSS Sherwood SHR0851660A
SHR-085-1660A
SM.CK016,62,5ZLNE
IS0 529 - Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140281035 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 89mm |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Rozmiar - skok | 1/2" x 16 |
| Supplier Part No. | SHR-085-1660A |
| Długość części gwintowej | 29mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 30 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 89mm |
| Skok gwintu | 16 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Długość części gwintowej | 29mm |
| Rozmiar gwintu | 1/2" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSF |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |