Gwintownik ręczny 1/4"-18 NPT HSS calowy Sherwood SHR0853030C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/4"x18 NPT HSS calowy Sherwood SHR0853030C SHR-085-3030C
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182837 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 2 7/16" cal |
| Średnica chwytu | 0.562 in |
| Rozmiar - skok | 1/4 - 18 |
| Długość gwintu | 1 1/16" cal |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 70g |