Gwintownik ręczny 1/4"-19 BSPT rurowy HSS calowy Sherwood SHR0852210C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/4"x19 BSPT HSS calowy Sherwood SHR0852210C SHR-085-2210C
Wykańczak
R = Do rozwiercenia
NR = Bez rozwiercania
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182769 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 67mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Rozmiar - skok | 1/4"x19 |
| Kwadrat chwytuwy | 8mm |
| Sup. Part No. | SHR-085-2210C |
| Wiertło - bez rozwiercania | 11.20 mm |
| Wiertło - z rozwiercaniem | 10.80 mm |
| Długość gwintu | 19mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 50 g |