Gwintownik ręczny 1/4"x18 NPTF HSS calowy Sherwood SHR0853420C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/4"x18 NPTF HSS calowy Sherwood SHR0853420C SHR-085-3420C
- Gwint: NPTF, amerykański stożkowy
- Rozmiar: 1/4"
- Skok gwintu: 18 zwojów na cal
- Materiał: HSS, stal szybkotnąca
- Norma: ANSI 94.9
- Proste rowki
- Wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182943 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 2 7/16" cal |
| Średnica chwytu | 0.562 in |
| Rozmiar - skok | 1/4" - 18 |
| Długość gwintu | 1 1/16" cal |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 91 g |