Gwintownik ręczny 1/4"x28 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851110A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/4"x28 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851110A
Sherwood SHR-085-1110A
SHR0851110A
KC-016,37,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140279544 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 66mm |
| Średnica chwytu | 6.30 mm |
| Rozmiar - skok | 1/4" x 28 |
| Oznaczenie | SHR-085-1110A |
| Długość części gwintowanej | 19mm |
| UNSPSC | 27112806 |