Gwintownik ręczny 1/8"-27 NPT HSS wykańczak-3 calowy Sherwood SHR0853020C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/8"x27 NPT HSS wykańczak-3 calowy Sherwood SHR0853020C SHR-085-3020C
ANSI 94.9. Proste rowki.
Wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182820 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 2 1/8" cal |
| Średnica chwytu | 0.437 in |
| Rozmiar - skok | 1/8 - 27 |
| Długość gwintu | 3/4" cal |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 50 g |