Gwintownik ręczny 1/8"x27 NPSF HSS calowy Sherwood SHR0852910C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/8"x27 NPSF HSS calowy Sherwood SHR0852910C
Sherwood SHR-085-2910C
SHR0852910C
Gwintownik ręczny 1/8"x27 NPSF calowy HSS Sherwood SHR0852910C
SHR-085-2910C
SM.CK016,71,8ZLNE
ANSI 94.9
Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140281806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Supplier Part No. | SHR-085-2910C |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 54mm |
| Skok gwintu | 27 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 11.1mm |
| Długość części gwintowej | 19mm |
| Rozmiar gwintu | 1/8" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 8.3mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ANSI 94.9 |
| Typ gwintu | NPSF |
| Klasa | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug |