Gwintownik ręczny 1/8"x40 BSW HSS wykańczak-3 calowy Sherwood SHR0851320C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1/8"x40 BSW HSS wykańczak-3 calowy Sherwood SHR0851320C
Sherwood SHR-085-1320C
SHR0851320C
KC-016,43,1ZN/SM.[NM]
Zarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania. Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych. Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków, z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie. Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140280137 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 48mm |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Rozmiar - skok | 1/8" x 40 |
| Oznaczenie | SHR-085-1320C |
| Długość części gwintowanej | 16mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 1 g |