Gwintownik ręczny 1"x11 BSPF HSS pośredni-2 calowy Sherwood SHR0852080B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1"x11 BSPF HSS pośredni-2 calowy Sherwood SHR0852080B
Sherwood SHR-085-2080B
SHR0852080B
SM.CK016,195,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182691 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 109mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Rozmiar - skok | 1"x11 |
| Długość gwintu | 33mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 446 g |