Gwintownik ręczny 3/4"x10 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851430A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 3/4"x10 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851430A
Sherwood SHR-085-1430A
SHR0851430A
KC-016,71,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140280564 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 112mm |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Rozmiar - skok | 3/4" x 10 |
| Oznaczenie | SHR-085-1430A |
| Długość części gwintowanej | 37mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 143 g |