Gwintownik ręczny 3/4"x10 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850920A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 3/4"x10 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850920A
Sherwood SHR-085-0920A
SHR0850920A
KC-016,95,6ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140279001 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 112mm |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Rozmiar - skok | 3/4" x 10 |
| Oznaczenie | SHR-085-0920A |
| Długość części gwintowanej | 37mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 142 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 112mm |
| Skok | 10 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Długość części gwintowanej | 37mm |
| Rozmiar gwintu | 3/4" |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 11.2mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | UNC |
| Klasa tolerancji | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth |