Gwintownik ręczny 3/4"x14 BSPF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0852060A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 3/4"x14 BSPF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0852060A
Sherwood SHR-085-2060A
SHR0852060A
Gwintownik ręczny 3/4"x14 BSPF zdzierak-1 calowy HSS Sherwood SHR0852060A
SHR-085-2060A
SM.CK016,109,1ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-2060A |
| EAN13 Barcode | 5036140182639 |
| Długość części gwintowanej | 28mm |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Rozmiar - skok | 3/4" x 14 |
| Waga elementu | 228 g |
| Długość całk. | 96mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 96 mm |
| Skok | 14 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 20 mm |
| Długość części gwintowanej | 28 mm |
| Rozmiar gwintu | 3/4" |
| Lead | Taper |
| Szerokość kwadratu, chwytu | mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Compatible Materials | Aluminium Brass Cast Iron Nonferrous Metals Stal |
| Finish/Coating | Bright |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | BSPF |
| Class of Fit | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |