Gwintownik ręczny 3/4"x16 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851180A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 3/4"x16 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851180A
Sherwood SHR-085-1180A
SHR0851180A
Gwintownik ręczny 3/4"x16 UNF zdzierak-1 calowy HSS Sherwood SHR0851180A
SHR-085-1180A
SM.CK016,93,8ZLNE
Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140279926 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 112mm |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Rozmiar - skok | 3/4" x 16 |
| Supplier Part No. | SHR-085-1180A |
| Długość części gwintowej | 37mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 112mm |
| Skok gwintu | 16 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Długość części gwintowej | 37mm |
| Rozmiar gwintu | 3/4" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 11.2mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Nonferrous Metals Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | UNF |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |