Gwintownik ręczny 3/8"x16 BSW HSS wykańczak-3 calowy Sherwood SHR0851380C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 3/8"x16 BSW HSS wykańczak-3 calowy Sherwood SHR0851380C
Sherwood SHR-085-1380C
SHR0851380C
KC-016,38ZN/SM.[NM]
Zarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania.
Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych.
Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków, z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie.
Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140280366 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 80mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Rozmiar - skok | 3/8" x 16 |
| Oznaczenie | SHR-085-1380C |
| Długość części gwintowanej | 24mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 38 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 80mm |
| Skok | 16 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość części gwintowanej | 24mm |
| Rozmiar gwintu | 3/8" |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 8mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | BSW |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth |