Gwintownik ręczny 3/8"x16 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851380A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 3/8"x16 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851380A
Sherwood SHR-085-1380A
SHR0851380A
Gwintownik ręczny 3/8"x16 BSW zdzierak-1 calowy HSS Sherwood SHR0851380A
SHR-085-1380A
SM.CK016,38ZLNE
ISO 529 - Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-1380A |
| EAN13 Barcode | 5036140280342 |
| Rozmiar - skok | 3/8" x 16 |
| Długość całkowita | 80mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość części gwintowej | 24mm |
| Waga elementu | 38 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 80mm |
| Skok gwintu | 16 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość części gwintowej | 24mm |
| Rozmiar gwintu | 3/8" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 8mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSW |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |