Gwintownik ręczny 3/8"x18 NPT HSS calowy Sherwood SHR0853230C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 3/8"x18 NPT HSS calowy Sherwood SHR0853230C
Sherwood SHR-085-3230C
SHR0853230C
SM.CK016,201,3ZLNE
W celu redukcji tarcia.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182905 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 2 9/16" cal |
| Średnica chwytu | 0.700 in |
| Rozmiar - skok | 3/8" - 18 |
| Długość gwintu | 1 1/16" cal |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 100 g |