Gwintownik ręczny 5/16"x18 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851370A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 5/16"x18 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851370A
Sherwood SHR-085-1370A
SHR0851370A
Gwintownik ręczny 5/16"x18 BSW zdzierak-1 calowy HSS Sherwood SHR0851370A
SHR-085-1370A
SM.CK016,34ZLNE
ISO 529 - Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280298 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 72mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 5/16" x 18 |
| Supplier Part No. | SHR-085-1370A |
| Długość części gwintowej | 22mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 23 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 72mm |
| Skok gwintu | 18 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowej | 22mm |
| Rozmiar gwintu | 5/16" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.3mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSW |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |