Gwintownik ręczny 5/16"x18 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850860A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 5/16"x18 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850860A
Sherwood SHR-085-0860A
SHR0850860A
SM.CK016,35,1ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140278707 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 72mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 5/16"x18 |
| Długość gwintu | 22mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 22 g |