Gwintownik ręczny 5/16"x22 BSF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851630A
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 5/16"x22 BSF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851630A
Sherwood SHR-085-1630A
SHR0851630A
KC-016,43,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140280885 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 72mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 5/16" x 22 |
| Oznaczenie | SHR-085-1630A |
| Długość części gwintowanej | 22mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 23 g |