Gwintownik ręczny 5/32"x32 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851330A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 5/32"x32 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851330A
Sherwood SHR-085-1330A
SHR0851330A
SM.CK016,43,1ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280168 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Sup. Part No. | SHR-085-1330A |
| UNSPSC Code | 27112806 |
ISO 529 - Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-1330A |
| EAN13 Barcode | 5036140280168 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 53mm |
| Skok gwintu | 32 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Długość części gwintowej | 13mm |
| Rozmiar gwintu | 5/32" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 3.15mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSW |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |