Gwintownik ręczny 5/8"x11 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850910A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 5/8"x11 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850910A
Sherwood SHR-085-0910A
SHR0850910A
SM.CK016,61,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140278950 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 102mm |
| Średnica chwytu | 12.50 mm |
| Rozmiar - skok | 5/8"x11 |
| Długość gwintu | 32mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 82 g |