Gwintownik ręczny 7/16"x14 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851390A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 7/16"x14 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851390A
Sherwood SHR-085-1390A
SHR0851390A
KC-016,41,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140280397 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 85mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 7/16" x 14 |
| Oznaczenie | SHR-085-1390A |
| Długość części gwintowanej | 25mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 37 g |