Gwintownik ręczny 7/16"x14 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850880A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 7/16"x14 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850880A
Sherwood SHR-085-0880A
SHR0850880A
SM.CK016,47,4ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140278813 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 85mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 7/16"x14 |
| Długość gwintu | 25mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 38 g |