Gwintownik ręczny 9/16"x12 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851410A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 9/16"x12 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851410A
Sherwood SHR-085-1410A
SHR0851410A
SM.CK016,63,3ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280496 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 95mm |
| Średnica chwytu | 11.20 mm |
| Rozmiar - skok | 9/16"x12 |
| Sup. Part No. | SHR-085-1410A |
| Długość gwintu | 30mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 67 g |