Gwintownik ręczny 9/16"x12 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850900A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 9/16"x12 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850900A
Sherwood SHR-085-0900A
SHR0850900A
Gwintownik ręczny 9/16"x12 UNC zdzierak-1 calowy HSS Sherwood SHR0850900A
SHR-085-0900A
SM.CK016,51,4ZLNE
IS0 529 - Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140278912 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 95mm |
| Średnica chwytu | 11.20 mm |
| Rozmiar - skok | 9/16" x 12 |
| Supplier Part No. | SHR-085-0900A |
| Długość części gwintowej | 30mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 75 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 95mm |
| Skok gwintu | 12 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 11.2mm |
| Długość części gwintowej | 30mm |
| Rozmiar gwintu | 9/16" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 9mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | UNC |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |