Gwintownik ręczny 9/16"x18 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851160A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 9/16"x18 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851160A
Sherwood SHR-085-1160A
SHR0851160A
SM.CK016,62,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140279827 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 95mm |
| Średnica chwytu | 11.20 mm |
| Rozmiar - skok | 9/16"x18 |
| Długość gwintu | 30mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |